İddaa Analiz

İddaa Analiz
İddaa Analiz

İddaa analiz verileri, iddaa bültenlerinde yer alıp programda oynanacak karşılaşmaların, detay bilgileri, ipuçları ve tahminlerle kıyaslamalı sonuçlarının analitik ve istatistiki bilgilerini içeren geniş bir veri topluluğudur.

İddaa Analiz

 Yapılan bu analizlerle beraber amaçlanan, sonuçlanacak karşılaşmaların, takımlara ait önceki skalada yer alan istatistiki bilgileri doğrultusunda, iddaa severlerin tahminlerini gerçeğe en yakın şekilde öne çıkarmaktır.

 Hangi Karşılaşmalar?

 03.01.2021 tarihli olacak olan karşılaşmaların, oluşacak sonuçlarına ait analitik verilerin aktarımı aşağıdaki şekildedir;

 1.İngiltere Premier Ligi Sonuçları Analizi:

 Chelsea FC ve Manchester City FC arasında saat 19:30’da oynanacak müsabakanın oluşacak sonucu hakkında çeşitli analitik veriler mevcuttur,

 -Manchester City FC oynamış olduğu en son, on futbol müsabakasında herhangi bir yenilgi almamıştır.

 -Chelsea FC takımının yer almış olduğu en sonki, on futbol müsabakasının altı tanesi galibiyet ile sonuçlanmıştır.

 -Bu iki takım arasında oynanmış olan en son müsabakaların on tanesinin altısında karşılıklı gol atma durumu olmamıştır.

 2.İspanya La Ligi Sonuçları Analizi:

 2.1)

 Deportivo Alaves ve Atletico Madrid arasında saat 18:15’de oynanacak müsabakanın oluşacak Sahadan iddaa programı canlı sonuçlar hakkındaki çeşitli analitik veriler mevcuttur

 -Atletico Madrid oynamış olduğu en son on futbol müsabakasında bir yenilgi almıştır.

 -Bu iki takım arasında oynanmış olan en son müsabakaların on tanesinde Deportivo Alaves takımının elde ettiği galibiyeti yoktur.

 2.2)

 SD Huesca ve FC Barcelona arasında saat 23:00’de oynanacak müsabakanın oluşacak sonucu hakkında çeşitli analitik veriler mevcuttur.

 -SD Huesca ve FC Barcelona aralarında oynamış oldukları dört karşılaşmadan üçünde Barcelona galibiyeti oluşmuştur.

 -SD Huesca, oynamış olduğu son on karşılaşma içerisinden sadece iki tanesinde galibiyet elde etmiş durumdadır.

 3.İtalya Serie A Ligi Sonuçları Analizi

 Benevento ve AC Milan arasında saat 20:00’de oynanacak müsabakanın oluşacak sonucu hakkında çeşitli analitik veriler mevcuttur.

 -Benevento, oynamış olduğu son on müsabaka sonuç verilerine göre tam üç kez zafer kazandı.

 -AC Milan, oynamış olduğu son on adet karşılaşmada herhangi bir mağlubiyete sahip olmamıştır.

 4.Türkiye. Süper Ligi Sonuçları Analizi

 4.1)

 Rizespor ve Gençlerbirliği arasında saat 13.30’da oynanacak müsabakanın oluşacak sonucu hakkında çeşitli analitik veriler mevcuttur.

 -Çaykur Rizespor, oynamış olduğu son on karşılaşmanın üç tanesinde mağlubiyet elde etti.

 -Rizespor ve Gençlerbirliği ayrı ayrı ikisinin de oynadıkları son on karşılaşmanın dokuz adedinde, her iki taraf da galibiyet kazandılar.

 4.2)

 Fatih Karagümrük ve Trabzonspor arasında saat 16:00’da oynanacak müsabakanın oluşacak sonucu hakkında çeşitli analitik veriler mevcuttur.

 -Fatih Karagümrük, karşılaşmalarının olduğu son on müsabakada iki galibiyet elde etti.

 -Fatih Karagümrük’ün oynamış olduğu son on karşılaşmada karşılıklı sekiz gol elde edilerek sonuçlandı.

 4.3)

 Kayserispor ve Beşiktaş arasında saat 19:00’da oynanacak müsabakanın oluşacak sonucu hakkında çeşitli analitik veriler mevcuttur.

 -Kayserispor ve Beşiktaş takımlarının aralarında oynadıkları, son on karşılaşmanın sekiz tanesinde karşılıklı gol atmışlardır.

 -Kayserispor ve Beşiktaş takımlarını aralarında oynanan son on karşılaşmada Kayserispor bir adet galibiyet elde etmiş bulunmaktadır.

 -Beşiktaş, oynamış olduğu son on adet karşılaşmada iki adet yenilgi elde etmiştir.

 Analizlere Göre Oyun Oynama

 İddaa severler, ilgili takımların daha önce oynamış oldukları yukarıdaki gibi bahsedilen müsabakaların istatistiki bilgilerine bakarak, belli tespitler yapılmış veriler ışığında, kupon yatırarak tahminlerini iddaa sitesinde ortaya koymaktadırlar. Yukarıdaki gibi istatistiki verileri içeren iddaa analiz bilgileri geçmişte yaşanılan müsabaka sonuçlarından yola çıkılarak, verildiği için oluşacak maç sonuçları için net ve kesin tahminlere yakın sonuçlar elde edebilmek adına, oyunculara sunulmuş birer avantaj verileridir.