İddaa Sistem Hesaplama

İddaa Sistem Hesaplama
İddaa Sistem Hesaplama

İddaa sistem hesaplama iddaa sistem kaç para eğer bu şifreyi çözdüyseniz size kazandıramayacağı hiç bir şey yok. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Peki sistem neden bu kadar önemli? Sistem oynayanlar neden çok daha fazla kazanır hiç merak ettiniz mi? Merak ediliyor ancak katılım pek olmuyor. Şu an sistem oynayanlar ve oynamayanlar üzerine bir anket yapılsa oynamayanların sayısı çok daha fazladır. Neden sistem oynamıyorsun sorusuna bakıldığı zaman pahalı olduğunu ve iddaa sistem hesaplama  bilmediğini söylüyorlar. Ama Hayır, pahalı değil. Sistem türlerine göre bunların ne kadar ettiğini ve neden bu kadar çok tercih edilmesinin önemli ve gerektiğini maddeler halinde sıralayalım

 Sistem hesaplamalarını yaparken aynı zamandan en iyi iddaa sitelerine gelerek sistem oynayabileceğinizi de belirtmek de fayda var. Hem de en az 500 ile 5000 TL arasında bulunan bonusları da alma şansı bulacaksınız. Aldığınız bonusları da sistem kuponları için kullanabilirsiniz. İlk olarak sistem tablosunu paylaşalım. Sistem tablosuna göre açıklama yapacak olursak nasıl iddaa sistem hesaplama yapılır çok daha net aktarabiliriz. 

 İddaa Sistem Hesaplama Tablosu 

 Sistem 1 : sistem 1 çok daha farklı bir anlayışla hesaplanır. Aslına bakarsanız hepsi farklı farklı hesaplanır. Yani sistem 1, sistem 1 5, sistem 1 6, sistem 1 9 gibi çeşitleri vardır ve bunlar daha da arttırılabilir. Sistem 1 oyununda bankolar vardır ve altına belirlediğimiz kadar maç yazabiliriz. Yani 4 banko yazdık diyelim. Bunları da kuponda ”B” olarak işaretledik. Ardından altına 6 maç daha yazdık. Eğer sadece sistem 1 olarak işaretlersek alttan kaç maç tuttarsa o kadar kazanmış oluruz. 6 maç yazdığımız için 6 TL tutar. Ancak sistem 1 6 oynasaydık ve böyle işaretleseydik eğer 7 TL ödeyecektik. Aslında bu daha çok alta yazdığımız maçın tamamının çarpılması yönünde yapılır. Eğer siz 6 maçın da tutacağını düşünüyorsanız tabiki 1 TL ekstradan vererek kazancınızı katlayabilirsiniz.

 Sistem 2 3 : yine bu da çokca merak edilen konulardan birisidir. Sistem 2 3 dediğimiz sistem aralarında en iyisi diyebiliriz. Çünkü burda yazdığımız maç sayısı azdır. Kazanma ihtimalinin yanında yatırılan para da çok değildir. Burada dikkat edilecek tek bir konu var, o da sadece ilk yarı/ikinci yarı olarak işaretleme yapma zorunluluğu olmasıdır. Yani 3 maç yazarsak en az 2 tanesi tutacak deriz. Bilindiği gibi İddaa da tek maç oynama imkanı yoktur. Bu yüzden 2’li kupon yapılır. En az 2 maç yazabildiğimiz için yalnızca ilk yarı ve ikinci yarı şeklinde olur. 2 3 sistemi için ise ödediğimiz tutar 4 TL’dir.

Çünkü 3 maçlı bu kupondan 2’li olacak şekilde 3 maç çıkarıyoruz. Aynı zamanda sistem 2 3 dediğimiz için ayrıca bir kupon daha eklemiş oluyoruz. Örneğin A, B, C müsabakaları olsun. Olasılık olarak AC, AB, BC olarak 3 farklı kupon olur. Sistem 2 3 de 2’nin yanında 3 de işaretlendiği için ABC (AxBxC) olarak hesaplanır ve kupondaki kazancınıza eklenir. Bu da demektir ki; en az 2 maçı doğru bileceğim Ancak 3. maç da tutarsa o zaman hepsi kendi arasında da çarpılsın. Bu yüzden bu sistem de 4 TL öderiz.

Sistem Hesaplama 3 4 5

 Sistem 3 4 5: Bu da herkesin bilmek istediği ve dikkat çektiği bir sistem şeklidir. 5 maçın yazılır ve en az 3’ünün tutması gerekir. Sistem 3 4 5 dediğimiz zaman 10 tane 3’lü maç kuponu çıkar , ayrıca 5 adet 4’lü maç kuponu ve 1 adet de 5’li maç kuponu çıkmaktadır. Bunların hepsi toplandığı zaman 16 TL ettiğini görürüz. Sistem 4 5 6 : sistem 4 5 6 ise en az 4 adet maçın tutması gerektiği bir iddaa türüdür. 4 maç tuttuğunda kazanmış olursunuz. Eğer 5 veya 6 maçın hepsi tutarsa kazancınız daha da katlanır. Bu sistemde ise 15 adet 4 maçlık iddaa kuponu çıkar. 6 adet 5 maçlık iddaa kuponları ve 1 adet de 6 maçlık kupon oluşturulmuş olursunuz. Bu da 15+6+1=22 TL ödemesi olduğunu gösteriyor.

 Sistem 2 3 4 : Sistem 2 3 4 de yine aynı mantık ile yola çıkarak hesaplanır. Ne kadar tuttuğu ise bu sistemde çok daha basittir. Burada ise 2 maçlık 6 kupon, 3 maçlık 4 kupon ve 1 adet de 4 maçlık kupon ortaya çıkmış olur. Ayrı ayrı oluşan bu kuponların yine miktarları toplanır. 6+4+1=11 TL etmiş olur. Sistem çeşitlerinden bir kaç tanesini detaylı şekilde örnek vererek bahsettik. Sistem ne kadar ediyor ve iddaa sistem hesaplama nasıl yapılır bunu anlatmaya çalıştık. Böylelikle sizde çok daha kolay hesaplayabilirsiniz. Artık iddaa sitelerinde de yüksek oranlı iddaa maçlarını sistem oynayarak çok daha keyifli bir gün geçirebilirsiniz